• Розвага "Чарівні крупи"

Виховтель старшої групи №3 разом з дітьми провела з дітьми розвагу "Чарівна крупа". Діти з першої хвилини почали малювати : хтось малював літери, хтось цифри, хтось переносив свій настрій в різних малюнках. У процесі колективної роботи діти вчились домовлятись, поступатись, вносити особистісний внесок у спільну роботу, проявляти ініціативу, відстоювати свій простір та ідеї.

• Соціалізація дошкільників засобом драматизації

Діти логопедичної групи соціалізуються з допомогою театралізованої діяльності. Вчитель-логопед допомагає малятам розвивати монологічне , діалогічне та зв'язне мовлення. Дошкільнята із великим задоволенням драматизують, інсценують занйомі українські народні казки. Завдяки цій формі роботи у малят поповнюється словниковий запас, удосконалюється вміння володіти рідною мовою та розвивається впевненість у власних силах та вміннях спілкуватись навіть з недоліками у звуковимові.

• З Великоднем!

Великдень- одне з найбільших і найшанованіших християнських свят. На Великдень кожна сім'я збирається та вітає один одного. Так і в нашому садочку об'єдналась вилика і дружня родина. Об'єднала усіх  Великодня розвага. Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, пов'язаними з Паскою та Вербною неділею. Захід пройшов в урочистій атмосфері: різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, веселий дитячий сміх- всього було вдосталь у музичному залі нашого закладу.

• "У світі професій" або "У ігри граєм- професії вивчаєм"

Освіта завжди орієнтується на майбутнє, адже вчорашні дошкільнята-це сьогоднішні школярі й завтрашні фахівці. Якими спеціалістами вони стануть, залежить від того, які знання та вміння вони отримають сьогодні. У рамках проведення тематичного тижня "У ігри граєм-професії вивчаєм" діти змогли через сюжетно-рольові ігри отримати практичні навички граючись в ігрових осередках "Сім'я", "Лікарня", "Дитячий садок", "Кухарі", "Водії". Вихованці нашого закладу з великим задоволенням опановують усі тонкощі різних професій.

• Гурток "Містечко майстрів"

Одним з ефективних та незамінних засобів розвитку дитячої творчості і мистецтва з його розмаїттям, неповторним світом, здатним зворушити душу, виховувати повагу до культурних надбань. Напередодні відбудеться велике свято для всіх українців- свято "Великодня". Вихователь Лебединська Т.В. разом з дітьми 4 групи розфарбували писанки. Писанку за всіх часів дарували на знак побажання здоров'я, краси,сили,врожаю.

Котилася писаночка з гори на долину,

Прикотилася прямісінько до нас на гостину.

А за нею йде Великодень, несе білу паску,

Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку.

З Великоднем!

• Попереднi новини