• Новорічні свята

З 23 по 27 грудня у дитячому садку відбулися святкові новорічні ранки, до яких готувались всі: і діти, і педагоги, і батьки. Зустріч із казковими героями, запалювання новорічної ялинки, прихід Діда Мороза та Снігуроньки, декламування віршів, ведення хороводів, пісні, таночки та ігри - всі ці моменти створили атмосферу свята та казки у всіх присутніх в залі, подарували гарний настрій, віру в добро в кожної дитини.

• "Зимовий вернісаж"

Задля забезпечення взаємодії між дошкільним закладом та сім*єю у виявленні та розвитку творчих здібностей та художньої творчості дошкільників у закладі було проведено конкурс "Зимовий вернісаж". Разом з батьками малята долучалися до створення власними руками цікавих творчих композицій на зимову тематику. Адміністрація ДНЗ та весь педагогічний колектив щиро вдячні батькам вихованців за доставлені хвилини радості при створенні тааких дивовижних і неповторних композицій, які ще довго будуть милувати око працівників, дітей, батьків і всіх наших гостей.

• Місячник оборонно-масової роботи

На виконання наказу по дошкільному закладу від 02.11.16 №106 "Про організацію та проведення Місячника оборонно-масової, національно-патріотичної роботи в дошкільному закладі", присвяченого 25 річниці Дня Збройних сил України, з метою активізації оборонно-масової роботи та національно-патротичного виховання, в дошкільному закладі було проведено з 06.11.16 по 06.12.16 Місячник оборонно-масової, національно-патротичної роботи. в групах для дітей раннього віку були проведені дидактичні ігри "Герб України", "Прикрась рушничок", "Цікавий годинник", "Вуличками Криворіжжя". В групі №3 було організовано та проведено конкурс малюнків "Моя Україна", а також відбулося інсценування пісні "Ходить гарбуз по городу". Діти групи №4 мали можливість взяти участь у тематичному дозвіллі "Мій татко вчить Україну любить". Вихователі групи №6 та №5 провели з дітьми вікторину "Єдина Україна". Крім того, між дітьми середнього та старшого дошкільного віку проводився турнір-змагання "Козацькі забави". Також в дошкільному закладі була оформлена книжково-літературна виставка та виставка фотоальбомів "Вони захищали Вітчизну". Вихователями були проведені бесіди з дошкільниками з історії Збройних Сил України "Зростаємо патріотами", "Герої в нашому житті", пізнавальні хвилинки "Я пам*ятаю. Я горджуся". Вихованці дошкільного закладу мали можливість переглянути мультимедійну презентацію "військова техніка" під час проведення тематичного заняття "Ця почесна професія - військовий!".

• Майстер-клас "Ігровий самомасаж рук"

29 листопада 2016 року в дошкільному закладі був проведений майстер-клас "Ігровий самомасаж рук". Захід для батьків логопедичної групи організувала вчитель-логопед Василець Світлана Володимирівна. Батькам було продемонстровано, що самомасаж для дітей - точковий, ігровий, у віршах, з використанням ммасажних м*ячиків, деталей конструктора, олівців, і навіть паперу - прекрасний спосіб розслабити м*язи і позбутися від нервово-емоційного напруження у забавній ігровій формі. Світлана Володимирівна запропонувала батькам використовувати для ігрового самомасажу всі підручні матеріали - шишки, каштани, олівці, гудзики, хустинки , кришки, пробки, насіння, крупи та багато іншого.

• "Тиждень психології" в дошкільному закладі

На виконання листа-інформатора УОН від 20.10.2016 та відповідно до міської програми "Соціально-психологічна траєкторія розвитку сучасної освіти Криворіжжя на 2013-2017 роки" та з метою підвищення якості та популяризації роботи психологічної служби в дошкільному закладі з 01.11.2016 по 07.11.2016 р. був організований та проведений Тиждень психології. При розробці заходів основна увага була приділена такій тематиці методичних заходів та розробок для різних цільових груп: соціально-психологічний супровід соціалізації вихованців через розвиток соціальних якостей дітей; профілактична робота з педагогами, батьками з питань попередження конфліктів; превентивна робота з питань покращення мікроклімату у педагогічному колективі; соціально-психологічний супровід дітей та сімей, які постраждали внаслідок АТО в Україні. Під час проведення Тижня психології, зокрема, були проведені такі заходи як: заняття з елементами тренінгу для батьків "Культура поведінки дітей у суспільстві", тренінг для педагогів "Формування взаємин між дошкільниками та дорослими", презентація газети "Соціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми у конфліктний та постконфліктний період", виставка психологічної літератури "Пізнай себе", корекційні заняття з дошкільниками з розвитку їх соціальної впевненості.

• Попереднi новини