Новини

 • Семінар-практикум

  16.02.2022 в нашому закладі відбувся семінар-практикум "Логіко-математичний розвиток дошкільнят - різні сторони проблеми".
  Під час семінару педагоги отримали інформацію, щодо логіко-математичного розвитку дітей в інтеграції з різними видами діяльності у вигляді методичного кейсу.
  Після цього практичний психолог надала інформацію про психолого-педагогічні основи розвитку пізнавальної активності дітей.
  Далі вихователь Шевченко А. В. поділилась досвідом роботи, щодо створення розвивального середовища для сенсорного розвитку власноруч.
  Також під час семінару-практикуму педагоги поділились своїми ідеями з формування логіко-математичної компетентності дошкільників в повсякденній діяльності під час активної форми роботи "Банк ідей" .
  На завершення педагоги кожної групи презентували свої інтерактивно-розвивальні осередки для логіко-математичного розвитку.
 • Відкритий перегляд заняття

  15 лютого вихователь Кельзікова М.Л. презентувала колегам відкритий перегляд заняття математичного напрямку з використанням пізнавально-ігрових комплексів "Математичне кафе". Практична діяльність у формі гри з використанням інтерактивних засобів занурила малят у світ фантазії та творчості.

  Під час заняття були використані різноманітні цікаві форми роботи, які налаштували дітей на співпрацю, зокрема мультимедійна гра "Хто приготував більше?", робота в парах за інноваційною технологією Блоки Дьєнеша, розвиваюча математична гра-балансир "Мавпочка", приготування коктейлів для іграшкових тварин з міні-фруктів.

  Цікаві ігрові прийоми зробили заняття захоплюючим для малят.

 • Пізнавально-дослідницька діяльність

  Через освітній напрям "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі" ми займаємось пізнавально-дослідницькою діяльністю. Наші діти дуже люблять спостерігати та експериментувати, описувати та порівнювати, аналізувати та вимірювати, проводити пошукові дії та виявляти властивості предметів.

 • Логіко -математичний розвиток дошкільнят

  Важливого значення для розвитку дитячої особистості набуває освітній напрям "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі", у якому визначено інтегровану компетентність: сенсорно-пізнавальну, логіко-математичну та дослідницьку.
  Компетентності формуються через організацію вихователем навчальної діяльності.
  Цікаве і змістовне було заняття з логіко-математичного розвитку, під час якого діти вдосконалювали навички порядкової лічби, закріплювали знання про геометричні фігури
 • День здоров'я

  Щоп’ятниці, у нашому закладі, проводяться спортивні розваги для усіх вікових груп.

  У системі заходів спрямованих на зміцнення здоров’я і фізичний розвиток дітей, важливе місце належить дням здоров’я. Це ефективний метод залучення дітей до регулярного заняття фізичною культурою, виховання у малят прагнення бути здоровими, сильними, витривалими. Мета проведення цього виду активного відпочинку – профілактика нервової системи, оздоровлення організму і підтримання позитивного емоційного стану психіки дитини.

 • Попереднi новини