Для батьків

Реєстрація в дитячий садок

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для вас створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно на сайті Електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади заповнити форму у розділі «Мої заявки». Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків. Крім того, даний сайт надає можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про чергу в дитячий садок та інше.

Перелік вулиць та будинків закріпленних за нашим дитячим садком:

• вулиця Едуарда Фукса  52,54,56 (Тухачевського)
  • вулиця Василя Скрипки  85-105 (Галана)
  • вулиця Паризька 1-46(парні), 39-47(непарні)
  • вулиця Курчатова 15,17,19,21,23
  • вулиця Трактористів 1-37
  • вулиця Холодноярська 1-93 (Ласточкіна)
  • вулиця Генерала Кузнєцова 33-71(непарні)
  • вулиця Чигоріна 18-56(парні), 27-65(непарні)

Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста (витяг)

Згідно наказу управління освіти і науки Криворізької міської ради від 13.06.2014 року № 273 "Про затвердження Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста" введено в дію вище означне Положення. Основні пункти, якого містять таку інформацію:

2.2. Обов'язковою умовою для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу є наявність відомостей про неї в єдиному електронному реєстрі дітей для прийому в ДНЗ (далі - Реєстр).
2.5. Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявки, в яких відомості вказані не державною мовою або відмінні від даних у документах, відхиляються.

2.6. Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до реєстратора дошкільного закладу з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви скан-копії зазначених документів. Якщо відомості, зазначені у заявці, відповідають оригіналам документів, то заявка отримує постійну реєстрацію в Реєстрі за первинною датою подання електронної заявки.

2.7. Заявник має можливість обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.

2.9. Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

2.10.  Реєстрація до вікових груп здійснюється станом на 20 серпня року, обраного в заявці.

2.11. Вилучення відомостей про дитину здійснюється:
2.11.1. Особисто заявником, за його власним бажанням, при цьому причиною відхилення заявки буде визначено «Відхилено автором заявки».
2.11.2. На підставі наказу про зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
2.11.3. У разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до дошкільного навчального закладу та переліку документів, визначених цим Положенням.
2.11.4. У разі відсутності документів, які підтверджують пільги.
2.11.5. У разі фальсифікації персональних даних в заявці (ПІБ, дата народження, серія та номер свідоцтва про народження).

2.13. При вивільненні місця у дошкільному навчальному закладі реєстратор змінює статус заявки у картці дитини на «Видано направлення», при цьому батьки дитини, або особи, які їх замінюють, отримують відповідне повідомлення на заявлену ними електронну адресу.

2.14. По отриманні повідомлення про зміну статусу заявки у картці дитини на «Видано направлення» заявник (з числа батьків або осіб, які їх замінюють) повинен упродовж 05 робочих днів звернутись до реєстратора в дошкільному закладі для отримання Направлення. Після видачі Направлення батькам або особам, які їх замінюють, реєстратор змінює статус заявки на «Отримано направлення».

3.2. Прийом дитини до комунального дошкільного навчального закладу здійснюється  завідувачем відповідно до отриманого батьками або особи, яка їх замінює, у реєстратора Направлення, упродовж періоду комплектації новостворених груп наприкінці оздоровчого періоду (серпень) поточного року та упродовж календарного року у разі вивільнення місць у відповідному дошкільному навчальному закладі.

3.3. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника відправляється електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

3.4. У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами): Заява батьків або особи, яка їх замінює, медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтво про народження дитини.