Проект "Вчимося жити разом"

Відповідно до наказу Міністарства освіти і науки від 11.01.2016 року №5 "Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту "Вчимося жити разом", що реалізується з Громадською організацією "Дитячий фонд "Здоров*я через освіту" у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ),у рамках ініціативи Європейського Союзу "Діти миру" у нашому дошкільному закладі впроваджується проект "Вчимося жити разом".

У рамках проекту педагогічні працівники за допомогою інноваційних методик створюють сприятливу психологічну атмосферу та розвивають у вихованців життєві навички. Так, в дошкільному закладі для дітей старшого дошкільного віку було проведено цикл занять за парціальною програмою з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років "Вчимося жити разом": "Діти ввічливі та чемні всі навколишнім приємні", "Міст миру", "Всім допомагати - вірних друзів мати", "Кожна дитина -як у намисті перлина", які були спрямовані на прищеплення дітям корисних звичок чемного поводження, вживання ввічливих слів, навчання правил культурної поведінки.