Освітній процес

Дуже спритні та цікаві.
Любимо веселий сміх,
Ми найкращі від усіх.

Напрямок діяльності групи: Формування логіко-математичної компетентності дошкільників

Розклад спеціально-організованої діяльності

Понеділок
  1. Ознайомлення із соціумом
  2. Ліплення
  1. Логіко-математичний розвиток
  2. Здоров'я та фізичний розвиток
  1. Розвиток мовлення
  2. Музична діяльність
  1. Елементи грамоти
  2. Аплікація
  3. Здоров'я та фізичний розвиток
П`ятниця
  1. Малювання
  2. Музична діяльність
  3. Ознайомлення з природним довкіллям

Дистанційний освітній процес

РОЗКЛАД ОНЛАЙН-ЗАНЯТЬ: Понеділок, четвер, п'ятниця - 9.00

Для ефективної організації освітнього процесу групи створена інтерактивна Padlet-дошка, яка містить відеозаняття відповідно до розкладу, цікаві ігри, вправи для дітей, поради для батьків. Для зручного перегляду батьками матеріалів Padlet-дошки її закріплено у батьківській Telegram-групі. Освітній процес проходить як в онлайн-режимі (тобто, заняття відбуватимуться у прямому ефірі), так і в офлайн-режимі (тобто, коли батьки з дітьми працюють з матеріалами Padlet-дошки у будь-який зручний час. Заняття в прямому ефірі відбуваються щопонеділка та щочетверга о 9.00 разом з вихователями та щоп'ятниці о 9.00 з музичним керівником.  Зустріч з дітьми проводиться у прямому ефірі на інтернет-платформі Google Meet. Дуже важливим в освітньому процесі є забезпечення  зворотного зв'язку (фото робіт дітей з ліплення, аплікації, малювання, які розміщені у відповідному розділі Padlet-дошки), адже це є показником спільної роботи всіх учасників освітнього процесу. Відповідно до санітарних норм, тривалість онлайн-заняття становить до 15 хвилин. Проводяться в синхронному режимі такі заняття, як математика, розвиток мовлення, елементи грамоти, соціум, природа, музика. Відеозаняття з образотворчої діяльності, художньої літератури та фізкультури публікуються на Padlet-дошці. Будемо раді бачити вас та дітей на наших заняттях. Чекаємо на зустріч!

Пам’ятайте, що педагоги групи завжди готові до співпраці з питань виховання, навчання та розвитку дитини та надання необхідної професійної допомоги, не зволікайте, звертайтесь до нас за порадами та рекомендаціями!

Щовівторка з 14.00 до 18.00 вихователі групи надають в онлайн режимі індивідуальні консультації для батьків, або осіб, які їх замінюють з проблемних питань стосовно організації та проведення освітнього процесу дітей вдома.

Також рекомендуємо батькам звернути увагу на додаткові цікаві та корисні матеріали для дітей, які розміщені на сайтах МОН України, ДУ «Український інститут розвитку освіти», ЮНІСЕФ.

Кельзікова Марія Леонідівна

Вихователь

Педагогічний стаж - 11 років Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії"

Федун Юлія Олександрівна