Для батьків

Відновлення роботи в період карантину

Шановні батьки!

Дитячий садок готовий відновити свою роботу в період карантину, але з початком роботи закладу буде впроваджено зміни у роботи, які спрямовані на створення безпечних умов для учасників освітнього процесу – це діти, батьки та працівники. Про це йдеться у тимчасових рекомендаціях щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ. Рекомендації обов’язкові для виконання як працівниками закладу так і батьками. Після інформаційного повідомлення знаходиться посилання на опитування (натисність "ПІДТВЕРДЖУЮ ОЗНАЙМЛЕННЯ"), заповнення якого підтвердить, що ви ознайомилися з правилами.

1. ДОВІДКИ ВІД СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ. Діти приймаються до закладу за наявності довідки, адже діти були відсутні в закладі понад два місяці - це довготривала відсутність дитини в дитячому садку.

2. РАНКОВИЙ ПРИЙОМ. Прийом проводиться з 7.00 до 8.00 ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС НА ВУЛИЦІ. Дитину до закладу приводить лише один дорослий, який повинен мати одягнену маску або респіратор, яка покриває ніс і рот. При вході на територію проводиться температурний скринінг. Вхід лише через калітку. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2ºС або ознаки респіраторних захворювань до закладу не приймаються. Дорослі з температурою понад  37,2ºС на територію не допускаються. Після вимірювання температури батьки передають дитину вихователю за межами будівлі – на ділянці своєї групи. Розкажіть дітям напередодні про правила поводження в садочку, налаштуйте їх, особливо наймолодших. Адже якщо ваша дитина буде плакати та бігти за вами, вихователь не має змоги взяти її на руки, адже повинен дотримуватися фізичного дистанціювання (адже карантин триває).

О 8.00 годині калітка буде зачинена на замок, доступ до закладу припинено. Велике прохання не запізнюватися.

3. ОБМЕЖЕННЯ КІЛЬКОСТІ ДІТЕЙ В ГРУПАХ. Така вимога обумовлена забезпеченням належних протиепідемічних умов. Тому, якщо є можливість, залишіть дитину вдома, скористайтесь цим (завелика кількість дітей збільшує ризики зараження). ЧЕРГОВА ГРУПА НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ НЕ ПРИЙМАЄ ДІТЕЙ ІНШИХ ГРУП.

4. ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС. Переважну кількість часу діти будуть проводити на відкритому повітрі, будуть обмежені заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом. Також обмежено кількість іграшок. Заборонено приносити дітям іграшки з дому, адже їх постійно потрібно обробляти. Також заборонено проведення масових заходів та за присутності глядачів (відвідувачів), проведення батьківських зборів.

5. ПОВЕРНЕННЯ ДІТЕЙ ДО ДОМУ. Передача дітей ввечері батькам буде здійснюватися також за межами будівлі. Порядок передачі дітей батькам в обідні години буде відпрацьовано після відкриття закладу та повідомлено вам пізніше. Забороняється перебувати на території закладу з метою очікування, або прогулянки з власними дітьми.

6. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ. Перед початком роботи весь персонал закладу пройшов тестування за допомогою швидких тестів на COVID-19. Заклад станом на 25.05.2020 забезпечено засобами індивідуального захисту (маски, печатки), дезінфікуючими засобами, антисептиками. Протягом всього дня буде проводитися провітрювання групових приміщень, обробка поверхонь, вологе прибирання.

Карантин вніс свої зміни у роботу закладів дошкільної освіти, тож об’єктивно зважте чи дійсно вам зараз вкрай необхідне відвідування вашими діти дитячого садка. Сподіваємось, що така ситуація швидко плине. Просимо з порозумінням поставитися до тимчасових правил та виконувати їх разом з нами, піклуйтеся про безпеку своїх дітей та безпеку співробітників закладу.

З повагою завідувач Людмила Міщук

ПІДТВЕРДЖУЮ ОЗНАЙОМЛЕННЯ