Для батьків

Робота в умовах карантину

Шановні батьки!

17.02.2021 року на засіданні Кабміну було прийнято постанову, яка передбачає повернення до моделі адаптивного карантину.  

Нагадаємо, що до 31.03.2022 р. продовжується всеукраїнський карантин, встановлений постановою Уряду від 09.12.2020 р. № 1236, відповідно до якої:

  • встановлено на всій території України в цілому або на території регіонів «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19;
  • продовжено на період дії карантину на території України обмежувальні протиепідемічні заходи, а також запроваджено додаткові заходи для окремих регіонів, за результатами оцінки епідемічних показників;
  • встановлено процедури щодо впровадження та скасування відповідних додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів та порядок інформування про набуття ними чинності.

В період карантину діяльність закладу дошкільної освіти регламентується Постановою головного державного санітарного лікаря від 25.08.2021 №8 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільнох освіти на період карантину у зв'язку з поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)"